• </p>
  "Hakukone ilmoitti kaikkien hakutulosten sivujen voivan vahingoittaa käyttäjän tietokonetta. Palvelu ohjasi hakutuloksia klikanneen käyttäjän varoitussivulle, jolta ei suoraan päässyt siirtymään hakutulokseen."</p>

  Linkin puuttuminen hakutulokseen oli yllättävän suuri ongelma. Se tuntui siltä, että kohdesivu on sensuroitu, vaikka sinne olisi päässyt osoitteen kopioimalla ja liittämällä.

  Tapaus osoitti myös miten riippuvaiseksi olen tullut Googlen hakukoneesta. Jälkeenpäin ajatellen olisin voinut kokeilla jotakin toista hakukonetta...</div>

  (tags: google hs)

  </li>
 • </p>
  When Monty Python launched their channel in November, not only did their YouTube videos shoot to the top of the most viewed lists, but their DVDs also quickly climbed to No. 2 on Amazon’s Movies & TV bestsellers list, with increased sales of 23,000 percent.
  </p>
 • </ul>